Narodil jsem se v Moravské Třebové a celý svůj život bydlím v Lanškrouně. Město a jeho okolí mám rád a dlouhodobě se snažím zlepšit život v něm. Od roku 2007 provozuji zpravodajský portál Lanškrounsko.cz, který obyvatele regionu informuje o kulturním a společenském dění. V letech 2009 až 2011 vycházelo Lanškrounsko.cz i jako bezplatný měsíčník do všech domácností ve 22 obcích regionu.

V roce 2013 jsem byl spoluzakladatelem občanské iniciativy Lanškrounské fórum, která upozorňovala na místní kauzy a snažila se pozitivně ovlivnit dění ve městě. O rok později jsem byl zvolen do zastupitelstva města na kandidátce Lanškrounského fóra. Ve funkci zastupitele se mi podařilo prosadit například zveřejňování smluv města a vydávání vyvážených městských novin. V současné době jsem také studentem druhého ročníku magisterského oboru Politologie na Univerzitě Karlově v Praze.

V zastupitelstvu Pardubického kraje bych chtěl přispět k transparentnějšímu rozhodování samosprávy a k rozvoji cestovního ruchu, který na sebe váže další pozitivní faktory – například rozvoj služeb, zaměstnanosti a dopravní infrastruktury.