Žiji v České Třebové, kde jsem prožil většinu svého života.
Když jsem začal vyhledávat alternativní aktivity v našem městě, tak jsem narazil. Spousta akcí byla zaměřena na starší spoluobčany, což není špatně, ale pro mladé to nebylo zrovna zajímavé.

Proto jsem s několika přáteli začal tvořit různé občanské aktivity jako jsou Bleší trhy, hudební akce, veřejné piano a veřejnou knihovničku na Terminálu Jana Pernera.

Bohužel piáno na ulici vydrželo v našem městě pouze týden, a to kvůli stížnosti několika jedinců, kteří nepochopili přínos tohoto hudebního nástroje. Město se postupně začalo odvracet od naší aktivity a piáno jsme museli odstěhovat.

Na základě této zkušenosti s městem jsem se rozhodl kandidovat do místních voleb s Koalicí pro Českou Třebovou, nyní jsme nejsilnější opoziční uskupení. Posledním naším tématem je třeba boj proti hazardu, které narazilo na nepochopení vládnoucí koalice v našem městě.

Politika je jediný nástroj, kde se dá něco změnit a proto jsem také rád, že jsme se spojili do silné koalice s Piráty a Změnou. Díky tomu náš volební potenciál sílí a věřím, že se do krajského zastupitelstva dostaneme a prosadíme náš společný program.